+(90) 507 490 71 63
ASO Teknopark Sincan/Ankara
info@duoftech.com.tr
Hakkımızda

Hakkımızda

DuofTech Software

Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle kullanıcılarımıza sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli hizmetini sunuyoruz. Yazılım, entegrasyon ve otomasyonunda hizmet verdiğimiz gibi web tasarımı konusunda da alanında kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an yanınızdayız

Duoftech Software olarak müşterilerimize bilişim teknolojisi danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunuyoruz. Teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Müşterilerimizin entegre, kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.

“Asıl işimiz sizin işiniz” mottosuyla, esnek yapımız, alanında uzman ekibimizle bilişim teknolojisini müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler üretmeyi misyon edindik Müşteri bizim için her şeydir. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. Müşteri ihtiyacını tespit eder, buna uygun çözümü üretir, test eder ve müşterimize teslim ederiz.

Tüm bunları alanının en iyi üniversitelerinden mezun olmuş ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.